todel kad gyveni nuo algos iki algos
Kodėl pinigų pabaigoje, - lieka tiek daug mėnesio?
Anonimas
5211
Anonimas
5357
Todel kad uzdirbu daugiau nei galiu isleisti :)
Anonimas
5358
Del to kad gyveni geriausioje saly pasaulyje!!! :-)
Anonimas
5358
Del to kad gyveni geriausioje saly pasaulyje!!! :-)
Anonimas
5358
damn, retorika cia. atsakyt nereikia.
Anonimas
5358
Todel kad ir kiek daug uzdirbi, gyveni sia diena ir atsipalaiduoji ir apie taupyma net negalvoji :-D
Anonimas
5358
todel kad neteisingai susitvarkai savo finansus
Anonimas
5358
todel kad neturi tikslo
|

