Kokia gera naršyklė IE - Pasakė niekas niekada...

2013.03.07 EuRoMAN
  • 11
6
internet, explorer







Nuotraukos nėra
Anonimas 4774    
Problema yra tame kad mes turim pasirinkimą, nebūtu iš ko rinktis būtu gera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
tigi zjbs narsykle, jusu kompai mediniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
FAIL
Gūdžiais XX amžiaus metais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
niekas niekada reiškia, kad visi visada taip sako
Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
Čia aš viena naudoju šitą naršyklę ir vargo nematau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4858    
pasake tie, kurie eina i informatikos pamokas
Grįžti į viršų