gerai cia pavare
Komentatoriai - ką mes mirtingieji be jų darytumėm...
Anonimas
5564
Anonimas
5730
:D
Anonimas
5731
Pz :D visi tapati raso ;D
Anonimas
5754
Skinas ce jugi ka ce pjaunas
Anonimas
5759
eina nx. x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
guostuukas
5761
man tai juokinga, kad demotyvacijoj parodyta, kiek be reikalo komentuoja, ir vėl apačioj prikomentinta belekiek apie tuos nelemtus skinus.. :D krč, prajuokino. :D
gabriele118
5764
:D
Smile
5776
:D
Anonimas
5778
Ten gi rimtai skinheadas
Anonimas
5778
:D
Anonimas
5781
Ten buvo eilinis debilas :) stabdykit sita suda :D kaip durni kokie krc :D
Anonimas
5782
tkrj blt ten skinas buvo,debiloidai;D
Anonimas
5783
"nu bet tai ten skinas buvo, ne forsas.idiotai jus" :D:D:D:D
Lusiukas
5783
:D
Anonimas
5783
;D
Anonimas
5786
:D
Anonimas
5791
:D
Anonimas
5791
#73 ajnaa naa:D
Anonimas
5792
#89 :D
Anonimas
5792
#73 :D
KaSaras
5792
:D
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5796
#92 tavo tiesa,bet viesitek laaabai juokinga. :D
Anonimas
5800
paziurekit i komentaru numerius... kas 1-3-4-10... :)
Anonimas
5800
O, mane įtraukė. :D
Anonimas
5801
#73 omg, suskėlei.xD
Anonimas
5803
#89 lopas bus :D
Anonimas
5808
esu :D
Anonimas
5810
88 fainas bus:PP
robhertytute
5813
#73 ,ash nebegaliu ;D
Anonimas
5813
#73 ;D
Akvile
5820
#73 prajuokino :D o dėl komentatorių tai...:D
Anonimas
5821
Koki nevykeliai :D
indigokid
5823
senai taip nesijuokiau ;D #73 žudai, net apsiverkaiu ;D
Anonimas
5823
Ne, ten forsas >.>
Anonimas
5823
:) teisybė
Anonimas
5824
#73 Prašviesinai dieną :D
Anonimas
5824
:D
Anonimas
5826
#78 asilas yra..
Anonimas
5826
#73 pavaro :)
Anonimas
5830
degradeliai
Anonimas
5831
#73 lol rofl lmao koks loxas negaliu ;D
Anonimas
5833
apie ta pati gal 20kartu :D
Karole
5835
Prajuokino :D
Anonimas
5837
kokie nevykėliai.: D
Anonimas
5838
čia yra pizdiec
Anonimas
5839
debilizmas. gaila augančios kartos
Anonimas
5839
;D
Anonimas
5839
#63 tai daryk išvadas kad tokie nebūtume..
Anonimas
5840
nieks net neminejo forso :D
|

