Komentatoriai - jie moka paneigti mintį

2011.05.21 Solo
  • 433
33
Komentatoriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4779    
Oho kiek daug ligonių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5254    
O geras, ir aš patekau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
#30 Kraciau :G
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5504    
#29 O tu komentuok prasmingai, o ne nesąmones stumk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
MIRSIT VISI,KAS MATET.
LIGONIS CE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Jooo, dabar atsiras pilna "Ligonis" užsivadinusių žmonių, kurie primes, kad jie rašė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Visada svajojau buti gerbiamas zinomas nes seip as esu tik lozeris nes visi manes nemegsta, todel kad as esu moksliukas, bet nejau blogai kad tu esi protingas? Jus net neisivaizduojat kaip tai yra skaudu kai tave niekina ir tu neturi draugu ;( Bet as turiu savo gyvenimo mele Elina <3333333 Nors ji manes nekencia :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Reikes visur komentuoti kur tik ymanoma gal tikrai tapsiu zinomiausia zvaigzde :00000 Tada pavydesit man :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Bet man tai patinka kad as esu zvaigzde ir galiu buti zinomas internete :) (*)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
mldc. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Jaučiuosiu žmogumi, kuris sugebėjo kažkam sukelt šypseną :)
Žvaigždės tik dangui...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Jautiesi žvaigžde jau, Ligoni?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
jau patikejau kad jis nemirtingas :d o seip tai wargsas draugas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Nu bet tai tiesa pasake xD
Nuotraukos nėra
sloppi 5510    
nejuokinga, bet tiesa. emotyvatoriai nesnaudzia ;]
AsMigle 5510    
Kai nerealiai paprikolino. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Viki išmok lietuviškai rašyt pirmiausia :)
Visiems kitiems dėkui už palaikymą, o ši istorija prasidėjo nuo to, kad pažystama mergina ant sienos pasirašė mintį apie draugą, o aš buvau geroje nuotaikoje tai ir "pristūmiau"... Po to demovatyvacijoje ją atradau ir taip pat įmečiau savo komentarą :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
isvada-idijotu sem pasauli dar yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Isvada - uzlipsi ant vinies, tu mires.
sima48 5511    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
o cia as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
apsirukes komentatorius tas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Pagaliau išgirdo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
aš irgi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
O, patekau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
gerai parase komentatorius, kam deti tokias durnas demo? tp jei draugas mirsta tai jis ir nebuvo tau tikrai draugas??
As. 5511    
#3 tu irgi ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
seip galejo ir geriau sugalvot
Rendolfas 5512    
ble juk tam ir yra komentatoriai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#4 Ne, nenustosim :)
Nuotraukos nėra
Solo 5512    
Tu apgailėtinas :)
wtf. 5512    
Apgailetina, autorius sitaip bande prakist komentaruose demo ir prakiso, APGAILETINA.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
;D
Grįžti į viršų