PER BALTA
Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?
Anonimas
5206
Anonimas
5261
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator
5317
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
Anonimas
5342
Balta spalva man nepatinka.
Anonimas
5343
kad nieko nera nx
Surreal
5343
Tu
Anonimas
5344
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
povilasq
5344
atspalvis ne koks...
Rocknroll
5344
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp
5344
Tebūnie tai paslaptis ;)
zvp
5344
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
zvp
5344
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
penceka
5344
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
zvp
5344
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
zvp
5344
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris
5344
#18 Net nenumanau.
Anonimas
5344
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris
5344
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Anonimas
5344
O kur Malevičiaus kvadratas?
Anonimas
5344
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Anonimas
5344
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
barSUKAs
5344
Nesupratau, paaiškinkit..
Anonimas
5344
http://31337.pl
Anonimas
5344
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Anonimas
5344
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Anonimas
5344
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
MrTrintukas
5345
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
Rendolfas
5346
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
Rendolfas
5346
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
|

