PER BALTA
Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?
Anonimas
5205
Anonimas
5260
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator
5316
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
Anonimas
5342
Balta spalva man nepatinka.
Anonimas
5342
kad nieko nera nx
Surreal
5342
Tu
Anonimas
5343
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
povilasq
5343
atspalvis ne koks...
Rocknroll
5343
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp
5343
Tebūnie tai paslaptis ;)
zvp
5343
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
zvp
5343
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
penceka
5343
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
zvp
5343
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
zvp
5343
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris
5343
#18 Net nenumanau.
Anonimas
5343
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris
5343
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Anonimas
5343
O kur Malevičiaus kvadratas?
Anonimas
5344
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Anonimas
5344
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
barSUKAs
5344
Nesupratau, paaiškinkit..
Anonimas
5344
http://31337.pl
Anonimas
5344
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Anonimas
5344
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Anonimas
5344
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
MrTrintukas
5344
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
Rendolfas
5345
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
Rendolfas
5345
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
|

