#17 :D
Kompiuteris - Tik tada, kai jis sugenda, pastebi, kaip esi nuo jo priklausomas
ganjaman7
5547
Anonimas
5553
Stobal, pačiam pc sugedo ir nuejo i skaitykla demo imete..
Anonimas
5554
As ar taip ar anaip zinau kad priklausoma. Nes jei neprisedi tai visa diena galvoji apie ji <3 :D
CRONUS
5575
#14 Vien tas žodis "ištvėriau" pasako kokia buvo kančia :)
AlusDraugas
5575
Istveriau visa vasara be pc tai man ir neproblema :)
Anonimas
5578
tada paimi telefona y rankas ir su juo po interneta narsai
Anonimas
5593
4# 11# Apgailėtina iš kur tokių liurbiu yra šiam pasaulyje...
Anonimas
5615
verkčiau, jeigu neto nebutu, nes man tik skype ir fb svarbiausi. bet tai px. nebutų pc - yra telefas. ten fb, o vietoj skypes - pats tlf. rašinėjies kiek tik nori(nonstop labas gi yra), ir kalbi laisvai(jeigu sąskaitoj turi tai užsisakai ir plepi) ir ok. o tiem kas žaidimus visokius netu lošia tai užuojauta jum be pc. bet šiaip jau šuds yra tie visi cs rs ar dar ten visokie. nežinau aš jų. bet tai aš ne fyfa, bet tai px, krč :D
Anonimas
5619
Gedai, nebūtinai. nolaiferė esu paskutinė, bet mokaus puikiai.
Gedas666
5619
Kai sugenda pazymiai pagereja
KatKol
5619
#8 :D:D:D
Anonimas
5620
Sveiki, cia mano kompiuteris. Papasakosiu as jums istorija kaip as ji nusipirkau. Zodziu buvo labai saltas vakaras, ir ejau i vonia plautis kojiniu, nes buvau nusipirkes daug ukisko muilo. Ir ant muilo ateketesp astebejau reklama ir si grazuoli kompiuteri, pamates iskarto as ji isimylejau. Po 4 metu pasipirsau. Dabar gyvenam labai puikiai, aisku kartais pasipikstam, seksu uzsiimame gana daznai, bet vaiku neturime
Anonimas
5620
NOT true.
Anonimas
5620
Sveiki mano vardas XXX ir as kompiuteroholikė. :D
Anonimas
5620
Nors ir turi ką veikt,bet juk tik per kompiuterį bendrauji (išskyrus telefoną),taigi kompiuteris yra nepakeičiamas dalykas.
GhBlar
5620
Atvirkščiai - surandi daugybę užsiėmimų be no-life'inimo...
Teenagor
5620
100proc. teisybė...
Vyktaras
5620
tai kad nelabai, megstu prie pc sedet t.y. buvau vos ne no liferis, bet kai sugedo ant ~5~6 menesiu iskart suradau ka veikt ir man visai jo nereikejo
|

