#8 Tai užgaląsk
Konkursas - Raskite geresnius peilius
Tautrimas
5084
Anonimas
5086
Turiu ir aš tokį peilį. Šiaip pakankamai pakenčiamas, bet geresnių šiais laikais pilna. Tik ne Maximoj pirkti reikia :).
Firework
5086
Atšipę jau seniai... :D
Anonimas
5086
like a samurai swordor
Anonimas
5086
mes sode turim pjauna viska!!!
dewaperang
5086
pas seneli pusę rankenos nulūžę, bet dar geras:D
Anonimas
5086
fiskar
Anonimas
5086
Mora Companion
Anonimas
5086
ta ruda dar tebeturim :D nemirtingas tas :D
Punceka
5087
Pamenu :) Pas babulenciją ir dabar dar man regis rasčiau (y)
|

