O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Košmaras - Vyriška versija.
Anonimas
5390
ConnectIT
5492
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Anonimas
5672
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Anonimas
5688
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5688
Seksistai
Anonimas
5689
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Anonimas
5689
Normale ;D
Anonimas
5690
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Anonimas
5690
eikit nx, einu db nusizudyt
Anonimas
5692
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Anonimas
5692
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Anonimas
5693
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Anonimas
5694
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Anonimas
5694
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28
5694
:D
Anonimas
5694
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Anonimas
5694
#24 Neapgaudinek saves :D
Anonimas
5694
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris
5694
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Anonimas
5694
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX
5694
#16 Oho, puikiai tu čia!
Anonimas
5694
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
_pO
5694
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Anonimas
5694
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Anonimas
5695
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Anonimas
5695
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
_pO
5695
Anonimas
5695
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Anonimas
5695
blt .. verkti norisi
Rocknroll
5695
apakti
Anonimas
5695
:D
povilasq
5695
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Anonimas
5695
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Anonimas
5695
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Anonimas
5695
degradai - kuriem rūpi alkoholis www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm
Anonimas
5695
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Anonimas
5695
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Anonimas
5695
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Anonimas
5695
Kiek alaus!!
Anonimas
5695
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC
5695
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
|

