Košmaras - Vyriška versija.

2010.11.19 Anonimas
  • 197
41
Košmaras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Nuotraukos nėra
ConnectIT 5492    
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Seksistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Normale ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
eikit nx, einu db nusizudyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28 5694    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#24 Neapgaudinek saves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris 5694    
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX 5695    
#16 Oho, puikiai tu čia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
Nuotraukos nėra
_pO 5695    
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
Nuotraukos nėra
_pO 5695    

The Nightmare - Men version.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
blt .. verkti norisi
Rocknroll 5695    
apakti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
:D
povilasq 5695    
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Kiek alaus!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC 5695    
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
Grįžti į viršų