Košmaras - Vyriška versija.

2010.11.19 Anonimas
  • 197
41
Košmaras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Nuotraukos nėra
ConnectIT 5495    
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Seksistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Normale ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
eikit nx, einu db nusizudyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28 5697    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#24 Neapgaudinek saves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris 5697    
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX 5697    
#16 Oho, puikiai tu čia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
Nuotraukos nėra
_pO 5697    
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
Nuotraukos nėra
_pO 5698    

The Nightmare - Men version.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
blt .. verkti norisi
Rocknroll 5698    
apakti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
:D
povilasq 5698    
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Kiek alaus!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC 5698    
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
Grįžti į viršų