O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Košmaras - Vyriška versija.
Anonimas
5392
ConnectIT
5493
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Anonimas
5674
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Anonimas
5689
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5689
Seksistai
Anonimas
5690
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Anonimas
5690
Normale ;D
Anonimas
5691
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Anonimas
5691
eikit nx, einu db nusizudyt
Anonimas
5693
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Anonimas
5694
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Anonimas
5694
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Anonimas
5695
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Anonimas
5695
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28
5695
:D
Anonimas
5695
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Anonimas
5695
#24 Neapgaudinek saves :D
Anonimas
5695
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris
5695
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Anonimas
5695
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX
5695
#16 Oho, puikiai tu čia!
Anonimas
5695
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
_pO
5696
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Anonimas
5696
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Anonimas
5696
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Anonimas
5696
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
_pO
5696
Anonimas
5696
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Anonimas
5696
blt .. verkti norisi
Rocknroll
5696
apakti
Anonimas
5696
:D
povilasq
5696
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Anonimas
5696
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Anonimas
5696
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Anonimas
5696
degradai - kuriem rūpi alkoholis www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm
Anonimas
5696
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Anonimas
5696
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Anonimas
5696
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Anonimas
5696
Kiek alaus!!
Anonimas
5696
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC
5696
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
|

