Ir kur cia matot hunora?? tik nesveikiem cia gali but juokinga....
Krito į akį |
Krito į akį
Anonimas
4174
Ir kur cia matot hunora?? tik nesveikiem cia gali but juokinga....
Anonimas
4176
nuo issilavinimo lygio nepriklauso humoro jausmas
Anonimas
4176
net nejuokinga tokia demo, ir koki jus cia issilavinima turit, kad tvirtinat tokias demotyvacijas? :)
Anonimas
4176
#1 nes juokinga
bbdj
4176
Slykstu, kam isvis tokias demo patvitina
|