Ir kur cia matot hunora?? tik nesveikiem cia gali but juokinga....
Krito į akį |
Krito į akį
Anonimas
4175
Ir kur cia matot hunora?? tik nesveikiem cia gali but juokinga....
Anonimas
4176
nuo issilavinimo lygio nepriklauso humoro jausmas
Anonimas
4177
net nejuokinga tokia demo, ir koki jus cia issilavinima turit, kad tvirtinat tokias demotyvacijas? :)
Anonimas
4177
#1 nes juokinga
bbdj
4177
Slykstu, kam isvis tokias demo patvitina
|