KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia

2009.11.05 giedriuxxx
  • 252
9
KRIZĖ







Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5997    
Labai neskoningi komentarai su krize...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
giedriuxxx 6071    
px kita karta parasysiu lietuviskom :D
darka 6071    
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6072    
vargselis ;D
giedriuxxx 6073    
Va sitas geras :)
Grįžti į viršų