Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5787
Anonimas
5845
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5967
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
5996
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6010
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6071
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6071
vargselis ;D
|

