Krizė - o kam dabar lengva...?

2009.12.05 rastas
  • 168
11
krize,porche, cayenne







Raimundas Plėta
Raimundas Plėta 5192    
cia rusiskai jaigu ka, ble krize gal kita kalba kitaip skamba:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
#9 ne kriziz o krize
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#6 parašyta : krizis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
kam batai suplyso, o kieno deimantas per mazas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
krisis
chzarija 5883    
o kas cia parasyta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
eik eik, porsche nepranoks niekas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
O jeigu jis iš Rolce Royce persėdo į Cayenne? Tada ir jam krizė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Sitam ypac kudai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
joa, ypac tokias babkes moket uz uzrasa, kriiiiize
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
Cayenne Turbo labai derinasi su krize. Butu pirkes golfa, o pasinaudojes krize kaip dauguma verslininku uzsikale normaliai.
Grįžti į viršų