Krizė nepaveikė studentų - Jiem ir taip buvo blogai

2010.05.08 Vyncas
  • 202
27
Krizė nepaveikė studentų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#24 #25 pz, jūs visai nudegradavote į pliusą. :) mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
grab your dick and double click
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
swx all. Čia aŠH duokim garo vedejas nx, dabar VISI NAXUI KLAUSOT MANES NX BLT KRW NX PZDC JUM VISIEM : VYNCAS YRA NX KRW MLDC KRW NX ,I JUS KRW NESITYCIOKIT NX IS TO INVALIDO KRW NX BLT NX ARBA JUM VISIEM PIZE :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
sVeIkI aLL, čIa Aš L2 INTERLUDE SĖRVO MASTER_LT, VISUS OWNINU 24/7 NU PZDC, KĄ JŪS? BLET ATEKIT IŠKIRSIU VISUS NX oK pLz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Na, kai aš ant pimpalo užsirašiau : Megan Fox , buvo irgi neblogai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
#15 'am pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#15 Liuks . :D
chzarija 5872    
studentu nebeimanoma paveikti ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
unikalu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
jap
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Mano draugės nuotrauka. >:|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Krize nepaveike studentu, o studentai paveike krize :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
dx xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
jau buvo :)
chzarija 5889    
geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
neamciau as rgi sito, kad butu buves..
Vyncas 5890    
A jau buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
3 kart ta pati kelia.
Vyncas 5890    
Tai tegu būna
ENGREY 5890    
#6 Tas pats yra ir millionreasons.
Vyncas 5890    
Čia iš uch.lt. Jei per bukas esi pažiūrėt į logo kampe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Vincai , tai gal nukopijuok ir imesk cia visas fotkes is millionreason... :D ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#3 ble man kaip patinka komentarus sito tinklapio skaityt... visi bando papriestaraut, pataisyt, kaip jiem atrodo tinkamiau, kad tik pavaidint protingesni. Pamirskim kartais, kad lietuviais esame mes gime, ir nustokim taip daryt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
mergarinas manau cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Kai nera ko daugiau det tai bent jau sviesto negaili ;)
Melly. 5890    
nū,bet sviesto normaliai taip užtepta :D
Grįžti į viršų