Kroksai - Kai pavargsti ieškoti kažko normalaus

2010.05.10 Anonimas
  • 135
35
Kroksai







Vyncas2 5810    
Anywayz su kerzais žiema šilčiau, nei su kokias kedais: D
indigokid 5810    
#34 sita dalyka as zinau ;D
Vyncas2 5810    
#32 apsimauk vilnones koines ir šildys: D
Vyncas2 5810    
#30 Jau geriau kerzus negu šitą šūda: D
indigokid 5810    
#30 nuo kerzu kojos nesunta, todel ir nesioja kad su jais nesukaisti. jie ir ziema nelabai sildo jeigu e pasildinimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#30 Bet kad čia kroksai ne kerzai:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Tai jau yra kvaila..
Zmones.!!! Vasara reikia vaikscioti su basutem, o ne su Kerzais. Nesamone. Kartais tie gotai taip pavaro tai ziauru net.. Vasara lauke kokie 30 laipsniu karscio, o jie su paltais juodais ir tona sverianciais kerzais..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
"Kriuksai- pasijusk kaip su kanopomis."
andrukas 5836    
baisus batai!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
:D visi kai isproteje juos nesioja ..man asmeniskai juos butu geda nesiot..kosmaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
koks skirtumas madingi ar ne, baisūs tie kroksai kaip karas. geriau su suplyšusiais inkarais einu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
cia tapkes :P uzsienyje daug kas juos nesioja :P labai patogus , ne jums Lietuviams suprast , tokie cia pasikele visi kad pzdc atsirado kas "ismano" madas :) ne jums ciulbet kam nesiot kam ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Kroksai nu cia absurdas, madinga? Reklamos pagalba ispustas burbulas, baisus jie...
Gusta-Fang 5881    
#22 Jo Alisai tiktu;D
kasiakas 5881    
tokius nesiot tik alisai stebuklu salije :D
Gusta-Fang 5881    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kroksai geri batai tik sie atrodo kiek nekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
geras apavas
arigeja 5893    
esmė tame, kad už šituos "batus" mokėt pinigus yra nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Amber 5893    
kiekvienas turi savo stiliu ir savo skoni, vieni mieliau pasirinks nešioti crocsus o kiti kerzus :)))
Nyctereutes 5893    
kaip tik šiandien kambariokė mamai sako "tu su savo krokais vaikštai?", galvoju wtf, nes krokai gi gėlės, o va apie ką ji kalbėjo...
Neilaa. 5893    
Patogūs jie. Visiškai nieko nesveria. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#13 saves kaip forso neprimetu, bet is ko sprendi, kad gotai, pankai ir kiti padarai nera menkaporciai? is kur tokie isitikinimai..
Vyncas 5893    
#10 Na, bent jau ne menkapročiai forsai, ar dar kokios atmatos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#11 + kiauri. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
spalvoti kaliosai, nk kito....
ENGREY 5893    
#7 nebepsihuok tu čia.. Priėja banglu visokiu gotu ir afigielina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
patogus siti batukai :)
Vyncas 5894    
Oij, nedaskaičiau xD Nžn, vasarą jei nešiosiu (jiem bus 1-oji vasara) tai nebent kur į miestą : )
indigokid 5894    
vasarą maniškiai poilsiauja..
Vyncas 5894    
Aišku, kad nematom xD
ENGREY 5894    
Nu čia ir nėra tikrieji kroksai, o turginiai :) O jus visokie kerzų gerbėjai tai priduskit rimtai jau. Vasara kerzus nešiojat ir vargo nematot...
Loctor 5894    
Mano etikos mokytojas tokius nešioja...
Vyncas 5894    
Tragiški
chzarija 5894    
god, kokie baisus..
Grįžti į viršų