Kubilius - būtinai turi išsiskirt...

2010.04.14 Niaurus
  • 391
43
kubilius,seimas,gedulas,rusija,lenkija,prezidentas,premjeras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
pritariu #32
RYBA 5729    
nieko juokingo šiaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
kas cia juokingo ?
Nuotraukos nėra
guste 5773    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
tikrai :D#34
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#29 Greičiau kaip mulo šikna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#29 : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
kubilius pideras .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
ahahahahahahahahahahahahahahha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
jei eitu jis gatve ir butu galimybe ji partrenkt taip ir padaryciau nepaisant paskekmiu , tauta butu dekinga
Modestas. 5838    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
blc kubilio veidas kaip bulldogo sikna.....
Demotion 5884    
Kubilius - zmogus kuris gamina kubilus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#25 tai tu ciulpk asile nedapistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
nebutu jis kubilius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
eik daunas nx . gal kubiliui ciulpi kad jis tau px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
ko jus cia ant to kubiliaus visi varot, juk visi ten tokie patys....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#22 tai nerinko jo !! ir jo nebus ten, o jei nebalsuoji tj balsuot uz ka nors kita!! nors cia px vistiek kas eina i valdzia tj jau zmogus be sazines, ir kitu normu, jam tik kisenes prisikraut DAUG VISISHKAI NIEKO NERUPI urodai//..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
pz;D visu grazumu;]] paziurejo,ar savo galva niekam vaizdo neuzstoja;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
akcija: sumedziok kubiliu - isgelbesi Lietuva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
dar ir padidint apacioje , nuotrauku albume gali :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
To 123 parodyk tu ta nuotrauka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
KOKS IA JU PS, CIA DAR DELFI>LT YRA SITA NUOTRAUKA, ASILAI JUS
giedriuxxx 5916    
pensininkas mldc esi rofl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
daunas . jei jam 30 ir pas mamyte , tai uz ka valgyt. nebiednelink ubage , eik dirbt! isvis nx vaziuok i uzseni. taves cia nereik. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
blet jus debilai. konkretus. nx dejau as ant jusu, kaip koki psichai susimuskit dar. esme jus matykit.
Pensininkas tu man zjbs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Kubiliau, grazink pensijas !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
utiutiu koks liūdnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#9 Fake and gay hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dzokeris 5919    
#6 bomžas.... eik bonkas rinkt ir nusipirksi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
fake
ToTo 5919    
nuoroda mesk is kur sis paveiksliukas tada paziuresim fake or not ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
#6 matosi, ubagelis atsirades.


#3 zinute yra photoshop.
ToTo 5919    
#5 nupirk nes as tai neistengiu nusipirkti :D
dzokeris 5919    
#3 turėtum nusipirkti akinius
Vyncas 5919    
Na, tas kaklas limpa XD
ToTo 5919    
Photoshopas, matos aiskiai gi :)
Vyncas 5919    
Be PS čia : )))
svajus 5919    
Cia photoshopas ar istikro jo galva kazkokia kaip po presu pakista :D
Grįžti į viršų