Kuo brangesnis mums žmogus , - tuo labiau mes jį skaudinam

2010.08.18 Danone
  • 192
37
Kuo brangesnis mums žmogus ,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
np ;*
Danone 5764    
#36 dekui ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Ka cia stumiat ant demo? Nepatinka, nerasykit, o ne rasinekit nesamones.. Danone, man tj visos tavo demotyvacijos puikios. ;))p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#29 Fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#29 Fail?;D
Nuotraukos nėra
Leene 5783    

As Much Importaint Person, - as much pain we give him
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
visiška tiesa! Nes, jei žmogus Tau nerupėtų Tu jo ir neįskaudintum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Dalis tiesos... :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
nu nesutinku ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
ir kuo zmogus mum didesnis nulis,tuo maziau pagalvojam pries skaudindami
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
tiesa, bet nedemotyvuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Nesamone GRYNA!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#15 tai reiškia, kad demotyvacija suformuluota neteisingai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Man kaip tik sita patinka, nes yra gryna tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
ase'gtj[sdipbgj[sdfbgjisdgjib Bobiskos demotyvacija knisa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
www.youtube.com/watch?v=qOCCq0gjvrE stai daina puikiai atitinkanti sia demotivacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Tiesa sako ..........
Danone 5787    
paverk
Nuotraukos nėra
hitas 5787    
Paverkim. :)
SunnyMoon 5787    
Meda, tas ;]
Šitam portale ne vien išsidirbinėjimai iš emo, justin beber ir foto su one.lt logotipais turi būt. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Tiesa akivaizdi ... Kai su mam pykausi 16 metu . tik po to pagalvojes supranti kad suediai jei nervus ir sau susigadinai sveikata bei kantrybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#16 tu nevadovauk,nori reiskiasi danone. isvis ne tavo reikalas ka kas raso:)
Danone 5788    
ka noriu ta delioju :} nejau tu man sakysi ka man deliot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
danone, nu baikt tu čia tas graudžias minteles dėliot. Ne tas portalas!
Danone 5788    
net ta pati mama . kiekvienas kartais jas isskaudinam, bet jug vistiek mylim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Kuo mes esam brangesni tam žmogui, tuo jį lengviau įskaudint, net jei to ir nenorim. Juk labiausiai skaudina tie, kuriuos mylim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
blet kiek mane žmonių brangina ir myli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
žiauri.. bet visiška tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
O kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
būna būna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
spdv, REIKIA ATSIPRASYTI..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Tai taip išeina, kad aš vienam žmoguj esu tikrai labai brangus... :/
Pykciurna 5789    
būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
kartais tas buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Tikrai taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
nevisada.
Saule_007 5789    
Vat čia tai gryna teisybė.
Grįžti į viršų