Kuo daugiau savižudžių - - Tuo mažiau savižudžių

2011.02.07 Agurotis
  • 170
23
Kuo daugiau savižudžių -







Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
geriausia demo
Nuotraukos nėra
eimante 5398    
Maziau zmoniu, daugiau deguonies.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#19 Pritariu ;D
NandP 5612    
Gera demo. +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Naikina patys save. Mintis gera. Autorius parukantis turbut;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
gili mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Taip pat tuo maziau tokiu kvailu demotyvaciju :)))
Karolis. 5618    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Oho kokia demo :D
Nuotraukos nėra
Rasputinas 5618    
kuo daugiau liudesio tuo maziau dziaugsmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kol suvirškinau... :D
Leezash 5618    
Taikliai cia :D
Uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#9 kjp tik nesižudyt xD
povilasq 5618    
motyvuoja zudytis?
Teenagor 5618    
pamaščius gerai tai tiesa ;} "giriu"..
Teenagor 5618    
pamaščius gerai tai tiesa ;} "giriu"..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Kuo mažiau savižudžių tuo mažiau savižudžių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
nesamone saitas pasidare liewi prikolai ir tiek, galetumet labiau ruintis kokybe modai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
ne cia tipo demotyvacija lope xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Čia tipo paradoksas?
Grįžti į viršų