na as daug maciau vienodu demotyvaciju ir neironizuoju kaip kad tu, bet man nusispjaut ka tu manai, nes man dziugu kai tiek daug zmoniu pripazino sia demotivacija ko as nesitikejau, aisq kiekwienas turi sawo nuomone kaip kad tu, ir ja priemu kad ir kiek tu bandytum ironizuot:)
Kuo ledas plonesnis, - tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys.
Anonimas
5714
as ne kietas tik bandau ironizuoti kad nedetum to paties kas ir taip buvo jauciu ideta o jei ir nebuvo tai cia jau senas pasakymas "nematau prasmes mokinti 15metu vaika zodi mama" as megstu kas orginalu o ne kas nuvalkiota...
Anonimas
5715
kiek matau dar tave islaike arba cia kitiems siulai lipti ant ledo nes pats nedristi to padaryti...
Brigita
5715
Čia aišku demotyvatoriam px, kad tokia demotyvacija jau buvo. ;)
Anonimas
5715
3cia patvirtinta demo su tuo paciu uzrasu
Rocknroll
5715
Meskit akmeni ir pamatysit ar islaikis jus ar ne o ne patys lipkit kamakadzes xD
gretagreat28
5715
:D
Anonimas
5715
SocHe eik nx
|

