#8 nebutum duhas
Kuo mažiau turi - Tuo labiau vertini
Anonimas
5346
Anonimas
5346
Nekenčiu šito maisto. FUUUUUUUUUUUUUUUUU
Anonimas
5346
#6, Taip valgau, bet retai.
Anonimas
5346
Dar kas nors valgote šį šlamštą?
Anonimas
5346
Kai uzsimaniau cipsu ! ^^
Anonimas
5346
#3, Tai cia ne gal, o tikrai apie cipsus ;D
McHaste
5346
Nu cia esme gal apie cipsus ;D
Anonimas
5346
#1 tu nesupratai.
McHaste
5346
Arba as nesupratau, arba cia paveiksliukas visiskai netinka
|

