#9 Tai ir nekomentuok, jei neskaitei. Dabar tik parodei, kad esi siauraprotis egoistas, kuriam svarbu tik pasireikšti komentaruose. Niekam neįdomu, kad tu egzistuoji, nes tu niekam nerūpi. Tu priklausai idiotų, kurie niekada nieko nepakeis, masei, ir esi naudingas tik juodam darbui, kuriam nereikia jokių protinių pastangų. Tikiuosi, kad būsi nukenksmintas anksčiau, nei spėsi kažką pridirbti visuomenėje.
Kuo sistema paprastesnė - Tuo žmogus joje laimingesnis
Anonimas
4891
Wsprunke2
5416
Ai tingiu skaityt
Kira
5416
#6 Tai davai, dabar kuriame laiko masina ir einame saugot amerikos nuo baltuju :D
Anonimas
5417
neskaiciau ir neskaitysiu
Keba...bas
5417
Įdomu kokį indėnai būtų buvę pasiekę lygį jei ne baltieji kolonizatoriai.
Anonimas
5417
tai visi indenais dabar busit ? ar laukiniais gereu?
Anonimas
5417
jokios valdzios, jokiu farmacininku... va cia tai laisve...
Anonimas
5417
*bluetooth'o
Anonimas
5417
Tai gerai, kad dar bluetoth'o nekalbino..
Punceka
5417
Pagarba „dviems ereliams“.
|

