panasiai su teiku buna :D
Kuo tyliau nori, - tuo garsiau gaunasi.
Anonimas
5262
Spameris
5311
#4 Kokia prasmė vaikščioti čia arba į 9 gagą jei reddite gali lygiai tą patį pamatyti tik gerokai anksčiau?
Anonimas
5311
#3 kas tas reddit ujobiscia tu nelaiminga?
Anonimas
5312
daba paziurekit i pirma paveiksliuka ir i paskutini ;D
anonimas
5312
#3 ne visi vaikšto į tą tavo reddit
Spameris
5312
Tiesiai iš reddito, vakar tik buvo įkelta, išnaglėjo vagys jau visiškai.
Anonimas
5312
paynize.com/ref.php?page=act/ref&invcod=22333
Iroman
5312
:D
|

