panasiai su teiku buna :D
Kuo tyliau nori, - tuo garsiau gaunasi.
Anonimas
5259
Spameris
5308
#4 Kokia prasmė vaikščioti čia arba į 9 gagą jei reddite gali lygiai tą patį pamatyti tik gerokai anksčiau?
Anonimas
5308
#3 kas tas reddit ujobiscia tu nelaiminga?
Anonimas
5309
daba paziurekit i pirma paveiksliuka ir i paskutini ;D
anonimas
5309
#3 ne visi vaikšto į tą tavo reddit
Spameris
5309
Tiesiai iš reddito, vakar tik buvo įkelta, išnaglėjo vagys jau visiškai.
Anonimas
5309
paynize.com/ref.php?page=act/ref&invcod=22333
Iroman
5309
:D
|

