Kur sninga labiau: - už lango ar FB postuose?

2013.11.28 Anonimas
  • 25
5
Kur sninga labiau:







Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
Kai galva papurtau..Tada sninga..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
Nei ten nei ten :/ Perimkit kas nors Klaipėdos šlykštų rudeninį orą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
siauliuose vapsie nesninga, saule sviecia
Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
Kas tas langas? :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 4590    
FB labiau sninga :D visa diena ;)))
Grįžti į viršų