Brigita Devolskyte,kas tau cia juokingo?Man - nieko. Visi taip kazkada atrodysim.
Kur yra raukšlių - Ten yra istorija ir nuotykis, kuriuos derėtų išklausyti.
Anonimas
5538
Anonimas
5544
kaip graziai aprasyta
Anonimas
5544
ejau ejau is baro, nugriuvau, suo uz kojos nuvilko kazkur ir .t.t
Anonimas
5545
Nori isgirsti is kur rauksles? Rukiau nuo 8 metu iki dabar, o siaip man dabar 18m!
Anonimas
5545
nu tieva sindein pasakuosi
Anonimas
5545
#4 Jaunystę visiems ir visada smagu prisimint, kad ir kokie laikai būtų buvę.
Fanatikeee
5545
#3 as su mama, noreciau gyventi dabaar rusu laike. kai isgirdau kaip gerai gyveno jie...
Teenagor
5545
kažkada pasišnekėjau taip su tėvuku apie jo tuos „Rusų laukus" pz, kiek sužinojau apie jį ;x
Dariusxas
5545
mldc
Usagi
5545
Patinka +
|

