Čia ne demotyvacija, o klausimas.
Kurį pirmiausia atidarysi?
Anonimas
5039
Anonimas
5039
As taip pat turiu turiu facebook'a
Anonimas
5039
Fake :)
Anonimas
5039
Pirma,bet ten paprastai buna nepazistami zmones,tad atmetu :Forever alone:
Anonimas
5039
as turiu facebook
Firework
5039
Aš irgi neturiu facebook'o.
Panvezys
5039
Aš ir neturiu facebook
Anonimas
5039
isvis nei vieno nes feisbukas tik aukoms kaip ir one ir dar visokes hujones
Emma11956
5039
Kadangi neturiu facebook taigi man tokių problemų nekyla
Anonimas
5039
Is pradziu zinute, tada notifikeisena:D Ir pabaigai ant geriausio drauga:)
Anonimas
5039
Nieko :ForeverAlone:
|

