Čia ne demotyvacija, o klausimas.
Kurį pirmiausia atidarysi?
Anonimas
5036
Anonimas
5036
As taip pat turiu turiu facebook'a
Anonimas
5036
Fake :)
Anonimas
5036
Pirma,bet ten paprastai buna nepazistami zmones,tad atmetu :Forever alone:
Anonimas
5036
as turiu facebook
Firework
5036
Aš irgi neturiu facebook'o.
Panvezys
5036
Aš ir neturiu facebook
Anonimas
5036
isvis nei vieno nes feisbukas tik aukoms kaip ir one ir dar visokes hujones
Emma11956
5036
Kadangi neturiu facebook taigi man tokių problemų nekyla
Anonimas
5036
Is pradziu zinute, tada notifikeisena:D Ir pabaigai ant geriausio drauga:)
Anonimas
5036
Nieko :ForeverAlone:
|

