tokiu daug vokietijoje
Kyborgas. Pradžia
Anonimas
4936
Anonimas
5110
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Anonimas
5161
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Anonimas
5391
a kas bus kai jam bus sloga :D
Anonimas
5403
patogu krapstyt nosy
Anonimas
5404
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas
5404
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex
5405
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Anonimas
5405
kempiniuko fanas!!
Anonimas
5405
Kokios gražios ausys :D
Anonimas
5405
#10 Aiskiaregys
Anonimas
5405
#11 byberio fanas
Anonimas
5405
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas
5405
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Anonimas
5405
jis MOTERA!
Anonimas
5405
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Anonimas
5405
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas
5405
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Anonimas
5405
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus
5405
holey shit :D
Anonimas
5405
terminatorius 001
|

