tokiu daug vokietijoje
Kyborgas. Pradžia
Anonimas
4935
Anonimas
5109
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Anonimas
5159
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Anonimas
5390
a kas bus kai jam bus sloga :D
Anonimas
5402
patogu krapstyt nosy
Anonimas
5402
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas
5403
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex
5403
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Anonimas
5404
kempiniuko fanas!!
Anonimas
5404
Kokios gražios ausys :D
Anonimas
5404
#10 Aiskiaregys
Anonimas
5404
#11 byberio fanas
Anonimas
5404
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas
5404
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Anonimas
5404
jis MOTERA!
Anonimas
5404
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Anonimas
5404
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas
5404
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Anonimas
5404
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus
5404
holey shit :D
Anonimas
5404
terminatorius 001
|

