Kyšis - Nuo šiol ir banko kortelėmis

2011.05.13 Rendolfas
  • 313
10
kysis,policija,bankas,korteles,pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
O ble snd praleidau :// Fail.. Reidas valdo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
jus ka, manot ir mentai neturi humoro jausmo? ;D
Spartasaurus 5511    
#6 oooooo turim duxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
#5 dar vienas nolaiferis : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
#4 ble san andreas`o auka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
hesoyam ;D
Spartasaurus 5520    
AEZAKMI :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
taigi seniai galima bauda moket. bet tik su kortele. tu ja sumoki ir tau is bagazines atnesa du lapus raudona ir balta. ten ir parasyta kad fsio normaliai ir ji kuri laika gali veziotis ,kad jei kas ko.
Ohh_Nooo 5520    
#2 tau Balta bilieta ir laisvas tu ble abonemente ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
o abonementini kisi galima?
Grįžti į viršų