Kyšis - Nuo šiol ir banko kortelėmis

2011.05.13 Rendolfas
  • 313
10
kysis,policija,bankas,korteles,pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
O ble snd praleidau :// Fail.. Reidas valdo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
jus ka, manot ir mentai neturi humoro jausmo? ;D
Spartasaurus 5512    
#6 oooooo turim duxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#5 dar vienas nolaiferis : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#4 ble san andreas`o auka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
hesoyam ;D
Spartasaurus 5521    
AEZAKMI :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
taigi seniai galima bauda moket. bet tik su kortele. tu ja sumoki ir tau is bagazines atnesa du lapus raudona ir balta. ten ir parasyta kad fsio normaliai ir ji kuri laika gali veziotis ,kad jei kas ko.
Ohh_Nooo 5522    
#2 tau Balta bilieta ir laisvas tu ble abonemente ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
o abonementini kisi galima?
Grįžti į viršų