LABANAKT

2011.06.03 KsYsKa
  • 517
14
uodai, jobani, neduoda, miegot







Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
labas rytas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
lol boss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
cie geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
o norvegijoj uodu nera! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
Pz Jis mane šįryt pažadino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
wa wa :D wa tokia musu naktis
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5498    
Geriausia mintis būtų užsidaryti langą prieš einant miegot, jei baisiai trukdo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Žymės: uodai, jobani, neduoda, miegot
sima48 5499    
kiekviena nakti (>.<)
mirazas 5499    
nelaime
supahh 5500    
Salduku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
Net uodai angijoj sotus.. O lietuvoj net žmonės nesotus..
zilwis777 5500    
bzzzzz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Geras nnt :D
Grįžti į viršų