LADA - Net metai jų nepakeitė

2009.11.08 giedriuxxx
  • 252
50
LADA







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
#47 *changed*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
labai geri lada automobiliai ir pigus ir patvarus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Geeeeras:D
Nuotraukos nėra
mirab 5812    

LADA - Years haven't chanched it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#36 Rusai paleistu atomines ir jokios naudos nei jiems nei pasauliui. Viskas ismirtu. Pasakei tai pzdc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Sudas tas rusu karine technika. 1990 metu viskas, tais laikais tik gera buvo, o dabar seniena. O del rusu politiku, rusai turi kenteti, badauti
OoS 5822    
xuj pasikeitė, Niva kokia buvo tokia ir liko
Nuotraukos nėra
helldude 5822    
lopai, taigi pasikeite ta lada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
O Lietuva ishvis nieko negali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Various people all over the world get the <a href="lowest-rate-loans.com/topics/business-loans">business loans</a> from various banks, because that's easy and fast.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
kam ta lada keist jai ji vis tiek geresne uz kitas (ne greiciu aisku) bet uztad karine technika pas rusus kokia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
vapse 2009 metu lada yra isleista ir ji taip atrodo kad..... isizosit .. pasiziurekit www.agamirzoyev.com/wp-content/uploads/2009/02/vaz_lada_c_concept_6.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
jo rusai paleistu savo atomines tai ne tik lenkija nunestu bet puse europos variote tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#29 - FAIL comment
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#29 - :D prajuokinai.... rusai pasauly uzkariautu? whahahahah ":D neseniai paciu rusu spaudoje buvo eile straipsniu, kad rusai realiai net Lenkijos neuzkariautu, jei kartais kiltu konfliktas.... viena kita technikos stebukla turi, bet tai pagrinde strategine ginkluote - taktines raketos ir bombonesiai. o taip vadinamos konvencines ginkluotes 90-95% viskas armijoje ziauriai pasene. o tos pasenusios technikos tiek prisigamine, kad "ismeta" keliasdesimt naujuteliu tanku pilnais bakais vidury misko ir palieka - cia rimtas bajeris, skandalas buvo kiles. del ko Putinas ir skyre daug milijardu is naftos ale 10-ties metu armijos technikos atnaujinimo planui. taip kad su USA nera net ka lyginti rusu... tie idiotai 2 karus veda ir dar salia to visa pasauly uzkariautu ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
ROFL!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Rusai turejo geresne techinka 1990 dabar po 20 metu pas juos viskas pasene
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#29 gal ir turi jie geresne technika bet amerikieciai biudzeta turi tai manau geriau turet 10 tanku kurie is bazukos kulkos susprogtu negu 1 tanka kuris atlaikytu 3-4 bazukos kulkas
LossArcher 5901    
Pas Rusus tik pasoste pasikeite daugiau nk :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#22 sakai jog rusai nepasieke nieko? Paziurek i ju karine technika , uz tavo numyletu amerikieciu lenkia gal 20-cia metu ;]]]
Tad kita kart pagalvok pries ka rasai , manyciau jog rusai viena is dabartiniu valstybiu kuri galetu lengvut lengvuteliai uzkariauti pasauli ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Kam ja keist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#22 Dar vienas irodymas koks tu debilas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
visiškas absurdas.. kas čia paminėtas? Nesąmonė!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
nu bet 78 tikrai lietiniu nedejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
#13 pimpalo gale paziurek i rediatoriaus srity ir pakartok kad tai tas pats modelis???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Tai dar vienas irodymas kad rusai loxai :D paskutiniai su tokiom galinybem jokiu rezultatu :D Neveltui jie pasaaulyje pirmoj vietoj pagal ekonomika,ir visa kita :D [tai ironija, nes naturaliai fizikos desniai to neleistu:D] kaip sako sena patarle: kad ir kiek rusas stengsis, vistiek tai baigsis degtines buteliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Na, gal ir varymas, gal ir mūsų ekonominė padėtis irgi siaubinga, bet kad jie nieko net nesistengia pakeisti, kai turi daug daugiau galimyių, nei mes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Na gerai, kai čiuvas padarė juokinga plakatuką, bet kam reikia rašyti nacionalistines nesamones? manot jeigu kitatauį apvarote, atrodote kietesni? nė velnio!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
uz tat si masina turi plytos airodinamikos savybes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
rusai patobulino ir UAZ-ika neseniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
dede: tu paziurek kiek kitos salis tobulino masinas o kiek rusaj. tame ir prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
nesamone,kaireje vaz-2105,o desinej 2107...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5972    
Geraas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
rusai sukure tobula masina, del to ir netobulina daugiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
nestumkit taip ant ladu... naujos visai kitaip atrodo, siame koliaze. cia isvis ta pati lada, tik veidrodinis atspindys... 1978 metais lados lietu ratu tikrai nedejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 6006    
Lados kebulas neblogas taip kad nestumk balvone:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 6021    
iKebab ir visi kiti netolerantiskos kiaules eikit sukiskit sau siknon po 2 sampao bonkes ir sudauzykit ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
Ruskiai susikti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
Šiaip BMW byški neteisinga, nes kairėj yra 7er (e23), o dešinėj 6er (e63).
Jei paliekant kairįjį, tai dešinėj e66 (arba naujausias f01).
Jei dešinįjį, tada kairėj turėtų būti e24.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
penktukas nuo septintuko truputi skiriasi :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
rofl
Nuotraukos nėra
Anonimas 6058    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 6071    
idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6074    
Kas dar po 30m bus? Tas pats Lada tik jau su gps :D
giedriuxxx 6075    
minti paemiau is niva :D
Grįžti į viršų