#18 teisingai pasakyta
Laikas - Kai kurie žmonės jo turi per daug
Anonimas
5727
Anonimas
5800
smagu taip ;D tik man idmou kaip njie tai sustume...
Eco
5809
Jau buvau patalpinęs 2010.05.31 Kažkas tikrai turi laiko ir tą patį deda :D
Anonimas
5814
#6 ko tu ant penkto varai?
Anonimas
5815
#13 - Čia tu durnas.. Čia rimtai vežimėliai
kasiakas
5815
#5 a tu durns rimtai? :D
Anonimas
5815
#11 Daug geriau krėsti tokias kvailystes, nei prisigėrus susimušti su kokiais nors dar didesniais gaidžiais. :))
Anonimas
5815
Cia reali demotivazija asilai. Parodo kad kai kurie zmones turi per daug laisvo laiko ir krecia kvailystes.
Anonimas
5815
Patinka.
Anonimas
5815
#5 koks tu pastabus ;)
Anonimas
5815
Linksma ;D
Anonimas
5815
gers :D
graffitis
5815
#5 tikrai tu aklas, jau kiek laiko galima aiskinti jog sitas puslapis ne tik demotivacijoms!!! ''Juodas humoras, juokingi paveikslėliai ir juokingi video prikolai kitokio humoro portale Demotyvacija.lt.''
Anonimas
5815
Čia gi vežimėliai parduotuviniai sustumti ratu ;D
Anonimas
5816
kurioj vietoj DEMOtyvacija kas mato? man aklam paaiskinkit.
Anonimas
5816
fainai ;D
Anonimas
5816
bet tai ziauiai kietai siaip.
Anonimas
5816
kol aš įžiūrėjau :D
|

