#18 teisingai pasakyta
Laikas - Kai kurie žmonės jo turi per daug
Anonimas
5730
Anonimas
5803
smagu taip ;D tik man idmou kaip njie tai sustume...
Eco
5813
Jau buvau patalpinęs 2010.05.31 Kažkas tikrai turi laiko ir tą patį deda :D
Anonimas
5817
#6 ko tu ant penkto varai?
Anonimas
5818
#13 - Čia tu durnas.. Čia rimtai vežimėliai
kasiakas
5818
#5 a tu durns rimtai? :D
Anonimas
5818
#11 Daug geriau krėsti tokias kvailystes, nei prisigėrus susimušti su kokiais nors dar didesniais gaidžiais. :))
Anonimas
5819
Cia reali demotivazija asilai. Parodo kad kai kurie zmones turi per daug laisvo laiko ir krecia kvailystes.
Anonimas
5819
Patinka.
Anonimas
5819
#5 koks tu pastabus ;)
Anonimas
5819
Linksma ;D
Anonimas
5819
gers :D
graffitis
5819
#5 tikrai tu aklas, jau kiek laiko galima aiskinti jog sitas puslapis ne tik demotivacijoms!!! ''Juodas humoras, juokingi paveikslėliai ir juokingi video prikolai kitokio humoro portale Demotyvacija.lt.''
Anonimas
5819
Čia gi vežimėliai parduotuviniai sustumti ratu ;D
Anonimas
5819
kurioj vietoj DEMOtyvacija kas mato? man aklam paaiskinkit.
Anonimas
5819
fainai ;D
Anonimas
5819
bet tai ziauiai kietai siaip.
Anonimas
5819
kol aš įžiūrėjau :D
|

