Laikas - Kai kurie žmonės jo turi per daug

2010.07.21 kamile
  • 64
19
maxima,vezimeliai,laikas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#18 teisingai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
smagu taip ;D tik man idmou kaip njie tai sustume...
Eco 5813    
Jau buvau patalpinęs 2010.05.31 Kažkas tikrai turi laiko ir tą patį deda :D
Nuotraukos nėra
kamile 5813    

Time - Some people have too much of it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#6 ko tu ant penkto varai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#13 - Čia tu durnas.. Čia rimtai vežimėliai
kasiakas 5818    
#5 a tu durns rimtai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#11 Daug geriau krėsti tokias kvailystes, nei prisigėrus susimušti su kokiais nors dar didesniais gaidžiais. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Cia reali demotivazija asilai. Parodo kad kai kurie zmones turi per daug laisvo laiko ir krecia kvailystes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#5 koks tu pastabus ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Linksma ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
gers :D
graffitis 5819    
#5 tikrai tu aklas, jau kiek laiko galima aiskinti jog sitas puslapis ne tik demotivacijoms!!! ''Juodas humoras, juokingi paveikslėliai ir juokingi video prikolai kitokio humoro portale Demotyvacija.lt.''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Čia gi vežimėliai parduotuviniai sustumti ratu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
kurioj vietoj DEMOtyvacija kas mato? man aklam paaiskinkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
fainai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
bet tai ziauiai kietai siaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
kol aš įžiūrėjau :D
Grįžti į viršų