csi, rezidentai, ieskotojas, hausas. fsio, daugiau ziuret ner ko.
Laikas eina - Niekas nesikeičia
Anonimas
4919
anonimas
5355
lietuvos talenta, zinios, farai viskas ka per TV ziuriu, visa kita parsisiunciu
Mr.Troll
5355
Ziuru tv tik tada, kai rodo koki gera filma, seriala arba zinias. O visa kita yra tik sudai, kurie plauna tau smegenis.
Anonimas
5355
#4 is dalies pritariu nes ka ziuriu per televizoriu tai zinias, dokumentinius:D ir dar kelis serialus kur pasmaisktauja... o daugiau net graudu ziureti ;D
Anonimas
5356
Tai kad neziurit jus tu tv, nes esas Lietuviai, o Lietuvoj nera geru kanalu idomiu rodo tik senienas ir kt. fail, o as gyvenu Rusijoj ten ir kanalai geri yra ka paziuret, nes rodo tik ta ka kinoteatruose rodo
Anonimas
5356
taikliai, tikrai tv nebeziuriu
Spameris
5356
Mados grįžta.
Anonimas
5356
Taip, tik seniai ir runkeliai teziuri ta TV siais laikais, normalus zmogus turi interneta, ir jis gali pasirinkti, ta ka jis nori ziureti, ar zinoti.
|

