Laimė atitenka tam, - kuris daug dirba.

2011.07.09 Yourkitty
  • 156
12
Laimė atitenka tam,







Rocknroll 5224    
jo daug dirbu ir forever alone tai laime gerule durneliai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
nesutinku su demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
Nuo darbo busi ne bagotas o kuprotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
visu pirma ir as galiu pizdinti is zmoniu ju uzdirbtus daiktus :D nes nemanau kad skruzde juos nusipirko :D
povilasq 5467    
tokia cia ir laime... dar pora savaiciuta skruzdele pamesios smiltis ir nusibaigs... ne neparagavus tu sausainiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
pyzdina kukius xD kietai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
banalu
LogInGuy 5468    
daug dirbu, bet nepasakyčiau, kad laimė atėjo
gitaristas 5468    
daug dirbančiam atitenka ne laimė, o nuovargis, didžiausia laimė atitenka tam, kuriam jis dirba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Arba tam, kuris sedi demotyvacijoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Arba tam, kuris gyvena normalioj saly
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Arba tam kuris laimi teloloto milijona;D
Grįžti į viršų