Laimė atitenka tam, - kuris daug dirba.

2011.07.09 Yourkitty
  • 156
12
Laimė atitenka tam,







Rocknroll 5222    
jo daug dirbu ir forever alone tai laime gerule durneliai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
nesutinku su demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
Nuo darbo busi ne bagotas o kuprotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
visu pirma ir as galiu pizdinti is zmoniu ju uzdirbtus daiktus :D nes nemanau kad skruzde juos nusipirko :D
povilasq 5465    
tokia cia ir laime... dar pora savaiciuta skruzdele pamesios smiltis ir nusibaigs... ne neparagavus tu sausainiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
pyzdina kukius xD kietai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
banalu
LogInGuy 5466    
daug dirbu, bet nepasakyčiau, kad laimė atėjo
gitaristas 5466    
daug dirbančiam atitenka ne laimė, o nuovargis, didžiausia laimė atitenka tam, kuriam jis dirba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Arba tam, kuris sedi demotyvacijoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Arba tam, kuris gyvena normalioj saly
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Arba tam kuris laimi teloloto milijona;D
Grįžti į viršų