#5 Būtų gerai, jei pateiktum kokių nors to pomirtinio pasaulio įrodymų. Dabar atrodo juokingai, kai siūlai žmonėms susitaikyti su artimųjų mirtimi, nors pats bijai pripažinti, kad po mirties liks tik tavo kūnas, kuris geriausiu atveju atsidurs medicinos universiteto morge.
Laimingi tie tėvai, - kurie miršta anksčiau už savo vaikus
Anonimas
4828
Rocknroll
5426
Noreciau tame karste buti as.Kiek daug zmoniu susirinko.Ir mirciau jaunas grazus
Anonimas
5428
Matomai kas komentuoja nelabai suvokia kaip realiam gyvenime būna kai miršta artimas. Su šypsena į laidotuves. Absurdas.
gitaristas
5429
mane tėvai palaidojo, kas čia baisaus?
Anonimas
5429
Demo +
Anonimas
5429
tai pagal tavo logika as tureciau nuzudyti savo tevus kad jie butu laimingi?
Anonimas
5429
Ir kada žmonės supras, jog mirtis yra natūralus dalykas. Tai tik vienos egzistensijos, realybės užbaigimas tam, kad atsirastų kita. Nereikia ten eiti ir verkti. Reikia mylėti žmogų, kol jis buvo gyvas ir išlydėti jį su džiaugsmu ir meile veide, o ne verkt ir liet sielvartą taip sustabdant jo patekimą į anapusinį pasaulį.
Anonimas
5429
na, manau ir ta ir ta daryt. nors, tiesa pasakius, man net sypsotis nesinorejo...
Anonimas
5430
Čia juoktis ar verkt ?
Wawe
5430
hahaha mldc
zilwis777
5430
Jetus...
|

