Laiškai Dievui - O tu dar klausi, kodėl jis neatsako

2011.05.31 mbv66
  • 437
24
Laiškai Dievui







Nuotraukos nėra
mbv66 5378    
gal jau pradesi ir kitas mano demo pavirtinti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
na, mano nuomone, čia fake.. tiesiog mintys tikrai ne vaikų: kalba apie bibliją, rūkymą, meilę, mirtį.. eh.. neberandat iš ko naujas demo kurt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
Pralinksmino :)))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
nu tai faktas , kad sukurta gi aiskiai matosi kokios mintys , kaip isdestomos , kaip parasyta. nebukit akli. bet galu gale kai kurios mintys tikrai pralinsmina :)
Nuotraukos nėra
Jottauzenn 5501    
et ta kur "padaryk kad mama su teciu susitaikytu, tada mesiu rukyti...

edvinas3kl..."

3ciokas!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
pritariu del kai kuriu.. tokiu klausimu 'is kur gandras mane gavo' pirmokai nekluasineja.. #18
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
vienintelė Justė iš 4kl normaliai parašė :) netikiu šitais rašmenim iš tikro, kaip pirmokų mintys labai jau nevaikiškos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Supratau, kad norėčiau būti vaikas, ir kad tik tokių dalykų reikėtų prašyti Dievo. Labai gražios vaikų mintys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
iš tiesų čia galime įžvelgti labai daug filosofijos, kai kuriuos net neatrodo kad būtų vaikai rašę, nes suaugusieji daug galvotų ir nieko panašaus neparašytų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Justė, 4 kl. kaip miela...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Tai kiek gi Tu šalių aptarnauji? ^^
povilasq 5504    
too long...
Fanatikeee 5504    
:D
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5504    
#10 Vis dėlto, dėjai tu.
CRONUS 5504    
Yra ir be manęs kas duoda ;)
Nuotraukos nėra
sasafeda 5505    
Kronai, sitam useiui kuris sita demo idejo tu bana davei ?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
christfags
mirazas 5505    
moteris tarsi keliu inspektorius :D
sima48 5505    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Duok sveikatos mamai,dėdei Tomui,,dėdei Valdui,dėdei Vytui ir kitiems mano tėčiams kuriuos dar turėsiu. ;D
CRONUS 5505    
Gaila, kad čia tik keli (ir net ne geriausi) atrinkti tie laiškai :)
kasiakas 5505    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Dar vienas demotyvacijos lankytojas mire skaitydamas komentarus. jau 1000 sia savaite!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Padaryk, kad mama su teciu susitaityku o as uz tai mesiu rukyt
edvinas 3kl
nuzude xD
Grįžti į viršų