Laukimas - visad atsiperka su kaupu...

2009.10.18 crash
  • 238
10
storules,mcdonald,maistas,laukimas







PonasVladas 5247    
Hehe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Nes yra zmoniu kurie valgyt uzsinori dar anksciau... :"D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5888    
Greitas maistas
Jo verta laukti dvi valandas
chzarija 5889    
heh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
reikia buti pirmam xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6042    
žiauruuu
giedriuxxx 6072    
nu jos tikrai bus pirmos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6081    
Wow, koks tu gudrus/-i, kad pastebėjai.. Nieks daugiau šito nemato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6095    
Open at 5AM ir lakrodis dešiniam kampe - nettikri
Grįžti į viršų