Laukimas - visad atsiperka su kaupu...

2009.10.18 crash
  • 238
10
storules,mcdonald,maistas,laukimas







PonasVladas 5246    
Hehe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Nes yra zmoniu kurie valgyt uzsinori dar anksciau... :"D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5887    
Greitas maistas
Jo verta laukti dvi valandas
chzarija 5888    
heh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
reikia buti pirmam xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6041    
žiauruuu
giedriuxxx 6071    
nu jos tikrai bus pirmos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6080    
Wow, koks tu gudrus/-i, kad pastebėjai.. Nieks daugiau šito nemato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6094    
Open at 5AM ir lakrodis dešiniam kampe - nettikri
Grįžti į viršų