„Lengvas“ būdas - Praskaidrinti mylimajai dieną

2011.07.26 jamaicas
  • 292
11
„Lengvas“ būdas



Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
Zoskai geras. Bet mano poziuris i demo tai , kad man gaila arbuzo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
kur cia demotyvuoja ??
evelinutea02 5444    
ziauraiai pavare
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
#2 Nuo kada naudininkas su nosinėmis ? Go back to school, kid !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
tokio net nevalgyciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
Paskui skaniai šaukštu suvalgyt...
kasiakas 5449    
viduriuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
o kur arbuzo seklos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
naudininke nereik nosinės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
"Mylimąjai" štai taip rašosi.
Fanatikeee 5449    
kai nerealiai, gaila po to toki suvalgyt butu ;//
Grįžti į viršų