Zoskai geras. Bet mano poziuris i demo tai , kad man gaila arbuzo :D
„Lengvas“ būdas - Praskaidrinti mylimajai dieną
Anonimas
5357
Anonimas
5440
kur cia demotyvuoja ??
evelinutea02
5441
ziauraiai pavare
Anonimas
5446
#2 Nuo kada naudininkas su nosinėmis ? Go back to school, kid !
Anonimas
5446
tokio net nevalgyciau
Anonimas
5446
Paskui skaniai šaukštu suvalgyt...
kasiakas
5446
viduriuke
Anonimas
5446
o kur arbuzo seklos?
Anonimas
5446
naudininke nereik nosinės
Anonimas
5446
"Mylimąjai" štai taip rašosi.
Fanatikeee
5446
kai nerealiai, gaila po to toki suvalgyt butu ;//
|

