Lietuva - fotografų kraštas

2010.12.09 Anonimas
  • 148
14
Lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
Na man tai labiau užkliuvo pati nuotrauka iš tiesų vaizdas kaip apokalipsėje :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Grynai apokalipse :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
kazkur netoli ir as buwau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
kodėl ir vėl Lietuva ? Jūs bet kokio koncerto įrašą pažiūrėkit, visi su fotikais, nesvarbu kokia šalis. Nustokit galų gale stumt.
gedas1995 5678    
As tai cia demotyvacijos isvis nematau :D
Nuotraukos nėra
teraman 5679    
Pagaliau normali demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#5 2009metai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#5 taigi degam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
5# tu i paveiksliuka pazek :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Kokia cia proga visi taip ?
gretagreat28 5680    
BlioOooooot :D nemazai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
ir tas kas fotkino yra vienas is ju;D
garbane 5680    
copy paste
micalota 5680    
oho kiek fotiku :D
Grįžti į viršų