Na man tai labiau užkliuvo pati nuotrauka iš tiesų vaizdas kaip apokalipsėje :)
Lietuva - fotografų kraštas
Anonimas
5256
Anonimas
5307
Grynai apokalipse :D
Anonimas
5397
kazkur netoli ir as buwau :D
Anonimas
5674
kodėl ir vėl Lietuva ? Jūs bet kokio koncerto įrašą pažiūrėkit, visi su fotikais, nesvarbu kokia šalis. Nustokit galų gale stumt.
gedas1995
5678
As tai cia demotyvacijos isvis nematau :D
teraman
5679
Pagaliau normali demotyvacija
Anonimas
5679
#5 2009metai.
Anonimas
5679
#5 taigi degam :D
Anonimas
5680
5# tu i paveiksliuka pazek :)
Anonimas
5680
Kokia cia proga visi taip ?
gretagreat28
5680
BlioOooooot :D nemazai :D
Anonimas
5680
ir tas kas fotkino yra vienas is ju;D
garbane
5680
copy paste
micalota
5680
oho kiek fotiku :D
|

