Na man tai labiau užkliuvo pati nuotrauka iš tiesų vaizdas kaip apokalipsėje :)
Lietuva - fotografų kraštas
Anonimas
5254
Anonimas
5305
Grynai apokalipse :D
Anonimas
5395
kazkur netoli ir as buwau :D
Anonimas
5672
kodėl ir vėl Lietuva ? Jūs bet kokio koncerto įrašą pažiūrėkit, visi su fotikais, nesvarbu kokia šalis. Nustokit galų gale stumt.
gedas1995
5676
As tai cia demotyvacijos isvis nematau :D
teraman
5677
Pagaliau normali demotyvacija
Anonimas
5677
#5 2009metai.
Anonimas
5677
#5 taigi degam :D
Anonimas
5677
5# tu i paveiksliuka pazek :)
Anonimas
5678
Kokia cia proga visi taip ?
gretagreat28
5678
BlioOooooot :D nemazai :D
Anonimas
5678
ir tas kas fotkino yra vienas is ju;D
garbane
5678
copy paste
micalota
5678
oho kiek fotiku :D
|

